Menu Moravskoslezský kraj

O centru metodické podpory

Centrum metodické podpory je tu pro všechny, kteří se o komunitní práci zajímají, uvažují o tom, že by tuto metodu sociální práce využili ve své praxi nebo již komunitní práci realizují a chtějí sdílet své zkušenosti, získat nové informace, propojit se s dalšími kolegy a kolegyněmi.

Co je naším cílem?

Naším cílem je propojovat a podporovat aktéry na poli komunitní práce v Moravskoslezském kraji, zjišťovat a naplňovat potřeby v oblasti metodické podpory.

Co můžeme nabídnout?

  • individuální konzultace,
  • školení a workshopy pro aktéry komunitní práce,
  • metodické materiály pro praxi.

Personální a organizační zázemí

V Centru metodické podpory jsou Vám k dispozici pracovnice, které můžete kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo si s nimi domluvit osobní schůzku. Viz Kontakty.

Zázemí Centra metodické podpory se nachází na Fakultě sociálních studií Ostravské univerzity. Pracovnice Centra metodické podpory mají dlouhodobou praktickou zkušenost s realizací komunitní sociální práce v různých lokalitách nejen Moravskoslezského kraje (Ostrava, Frýdek-Místek, Bruntál, Moravský Beroun, Budišov nad Budišovkou), vzdělávají budoucí sociální pracovníky a zabývají se také výzkumem v různých oblastech sociální práce. Více viz O nás.

Neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na setkání s Vámi.

Tým Centra metodické podpory

Chcete vědět více informací o komunitní práci?

Přejděte na stránku o komunitní práci kde získáte informace o ..., například jak ....

Číst více
Nahoru